Společnost Art de Suisse

V rodině Sahatciu si muži z generace na generaci předávají stejné povolání: hodinářství

Náš příběh

Za úspěchem hodinářské společnosti Art de Suisse stojí několik generací rodiny, ale především Mehmet Kazazi, který v roce 1865 přijal nové příjmení – Sahatciu, což znamená „Hodinář“.

Od této chvíle Mehmet Sahatciu neúnavně pracoval na vytvoření značky, která bude schopná nést v sobě jeho hodnoty pro příští generace. Výsledkem jeho celoživotní práce byly nejen precizně vyrobené kvalitní hodinky, ale také mnohem víc – byla to dynastie zručných řemeslníků z celého Kosova.

Náš otec Bayram Sahatciu se stal aktivním členem rodinného podniku v roce 1951, když mu bylo pouhých 8 let, hodinářství se naučil pozorováním svého otce, který poskytl synovi stejné znalosti, jaké získal od svého otce téměř před sto lety.

Ve věku 16 let Bayram Sahatciu, jako první z rodiny, získal vzdělání v oboru hodinářství. Dodnes je jedním z nejuznávanějších a nejlepších hodinářů jihovýchodu. Koncem 70. let 20. století se v důsledku válečného konfliktu na Balkáně rodina Sahatciu musela částečně vzdálit od hodinářského průmyslu a přejít na výrobu luxusních šperků. Část rodiny se však i nadále zabývala výhradně výrobou hodinek. Naše dlouhá cesta ve světě hodinářství byla doprovázena vzestupy a pády, ale vždy jsme byli věrni našim kořenům a tradicím. Vášeň pro toto umění a odhodlání stát se ve zvoleném oboru těmi skutečně nejlepšími se do velké míry staly naší hnací silou a přivedly nás do světoznámého lázeňského města Karlovy Vary, kde se nyní nachází naše butiky a kde máme možnost i nadále předávat rodinné povolání mladé generaci – našim dětem.

Naše úspěchy v číslech

Naše cesta byla plná významných milníků a úspěchů, které jsme dosáhli díky naší vášni pro řemeslo, vynikající zákaznické službě a neustálému závazku k dokonalosti. Zde jsou některé z našich klíčových úspěchů, které jsme dosáhli:

2000
prodaných hodinek
10000
prodaných šperků

Art de Suisse je hrdý na své dlouholeté partnerství

Naše hodnoty

V Art de Suisse se řídíme hodnotami, které odrážejí naši vášeň pro dokonalost, inovace a exkluzivitu.

Věříme, že každý detail má svůj význam a že luxus a kvalita by měly být nedílnou součástí každého kousku, který nabízíme. Naše dlouholeté zkušenosti a pečlivý výběr značek zaručují, že každý náš klient získá nejen produkt, ale i nezapomenutelný zážitek.

Závazek k excelenci

Naší první a nejdůležitější hodnotou je neustálý závazek k excelenci. Ve všem, co děláme, usilujeme o dosažení nejvyšší možné úrovně. Toto odhodlání se odráží jak v kvalitě našich produktů, tak v úrovni služeb, které poskytujeme našim klientům.

Dědictví a tradice

V srdci naší značky leží rodinné dědictví, které se táhne několik generací zpět až k Mehmetu Kazazi, známému jako Mehmet Sahatciu, který položil základy naší hodinářské dynastie v roce 1865. Tato tradice řemeslné dokonalosti se předává z generace na generaci, což z nás dělá strážce času i příběhů.

Osobní přístup a exkluzivní služby

V Art de Suisse klade velký důraz na individuální přístup k zákazníkům. Naše týmy jsou vyškoleny, aby poskytovaly exkluzivní služby, které odpovídají jedinečným potřebám a přáním každého klienta, a to s cílem vytvořit nezapomenutelný nákupní zážitek.